38-321 Staszkówka
ul. Św. Jana Pawła II 3

22 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Było to ważne wydarzenie dla całej społeczności szkolnej, ponieważ uczniowie mieli okazję wybrać swoich przedstawicieli na kolejny rok działalności. Głosowanie przebiegało w atmosferze zaangażowania i odpowiedzialności, a każdy uczeń mógł oddać swój głos na wybranych kandydatów.
Oprócz wyborów do Samorządu Uczniowskiego przeprowadzono również wybory Opiekuna SU. Uczniowie mieli możliwość wskazania nauczyciela, który będzie wspierał działania samorządu, pomagał w realizacji pomysłów oraz reprezentował interesy uczniów we współpracy z dyrekcją i gronem pedagogicznym.
Po zakończeniu głosowania komisja wyborcza przystąpiła do liczenia głosów i ogłoszenia wyników. Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów:
Natalia Gut-przewodnicząca
Dawid Szczerba-zastępca
Milena Brzęk
Adam Hudzik
Nowym opiekunem Samorządu Uczniowskiego zostałi p. Anna Łaś i p. Piotr Burkot
Nowo wybranym przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego oraz Opiekunowi SU serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, ciekawych inicjatyw oraz owocnej pracy na rzecz całej szkoły.

38-321 Staszkówka
ul. Św. Jana Pawła II 3