Poprzednia wersja strony internetowej dostępna pod linkiem http://zsstaszkowka.manifo.com/
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Aktualności

Zajęcia z matematyki w ramach projektu pn. „Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne na terenie gmin ziemi gorlickiej”

Zajęcia z matematyki prowadzone są według opracowanego programu, zgodnie z harmonogramem. Założeniem programu jest, aby uczniowie postrzegali szkołę jako miejsce twórczej i fascynującej pracy. Jego głównym zadaniem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych oraz kształtowanie postawy twórczej. Opiera się on także na wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi technologii informacyjno-komunikacyjnej w procesie kształcenia, poznawania oraz utrwalania wiadomości i umiejętności. Program ma zachęcić uczniów do wspólnego działania i wzajemnej pomocy poszukując rozwiązania problemów, z którymi mogą się spotkać w sytuacjach pozaszkolnych, ma im pomóc polubić, poznać i zrozumieć matematykę.

Na zajęciach uczestnicy ćwiczą logiczne myślenie, spostrzegawczość, wyobraźnię oraz pogłębiają swoje umiejętności matematyczne. Praca odbywa się poprzez praktyczne działanie, gry dydaktyczne, ćwiczenia interaktywne.Data dodania: 2022-06-21 19:42:42
Data edycji: 2022-06-21 19:43:41
Ilość wyświetleń: 278
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej